Fakülte Kütüphane Etlik Şubemiz Açıldı!

Fakülte Kütüphane Etlik Şubemiz Açıldı! Ankara Etlik’te Yepyeni Bir Çalışma Deneyimi: Kütüphanemizde Buluşalım!

Merhaba Değerli Öğrenciler ve Çalışanlar,

Sizler için özel olarak tasarladığımız, Ankara’nın gözde semtlerinden Etlik’te açılan kütüphanemize hoş geldiniz! İşte, konforlu ve verimli bir çalışma deneyimi yaşamanız için sunduğumuz birkaç ayrıcalık:

1. Odaklanma ve Rahatlık: Dış etkenlerden uzak, özenle tasarlanmış sesli ve sessiz çalışma salonlarımızda, çalışmalarınıza odaklanarak verimliliğinizi artırın. Huzurlu bir ortamda, kendinizi geliştirmenin keyfini çıkarın.

2. Deneme Sınavlarıyla Performansınızı İzleyin: Türkiye genelinde düzenlediğimiz deneme sınavlarıyla sürekli olarak kendinizi değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Bu sınavlar, performansınızı izlemeniz ve geliştirmeniz için size rehberlik edecek.

3. Yüksek Hızlı İnternet: Kütüphanemizde kesintisiz internet bağlantısı ile araştırmalarınızı hızla gerçekleştirebilirsiniz. Bilgiye ulaşmanın en hızlı yolu artık daha da yakınınızda. Ayrıca Fakultem.net ile online eğitim keyfini de Fakülte’de yaşayabilirsiniz.

4. Kafe Bölümü: Çalışma aralarınızda dinlenebileceğiniz, enerjinizi yeniden kazanabileceğiniz kafe bölümümüzde keyifli anlar yaşayın. Unutulmaz bir çalışma deneyimi için ara vermek oldukça önemlidir.

5. Ücretsiz İçecekler: Size enerji vermek ve motive etmek adına her girişte ücretsiz içeceklerimizle sizi bekliyoruz. Siz sadece gelin, gerisini biz düşündük!

Sizi, Fakülte Kütüphane Etlik şubemizde konforlu ve verimli bir çalışma deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Her zaman daha iyiye, daha bilgiliye! Sevgiler.

📍 Emrah Mah. G.Tevfik Sağlam Cad. No: 62/5 Keçiören/Ankara

Güzel Haber! Sincan Şubemiz Açıldı.

Siz değerli öğrenciler ve çalışanlar için, dış etkenlerden uzakta, odaklanmanızı ve verimliliğinizi artırmanızı sağlayacak konforlu bir çalışma ortamı oluşturduk. Özenle dizayn ettiğimiz sesli ve sessiz

Fakülte Eryaman Şubesi Açıldı!

Siz değerli öğrenciler ve çalışanlar için, dış etkenlerden uzakta, odaklanmanızı ve verimliliğinizi artırmanızı sağlayacak konforlu bir çalışma ortamı oluşturduk. Özenle dizayn ettiğimiz sesli ve sessiz