Sıkça Sorulan Sorular

Fakülte, bilgiye erişimi kolaylaştırarak ve öğrencilere ile profesyonellere en iyi çalışma ortamını sunan Türkiye’nin en önde gelen çalışma ve sosyalleşme merkezidir.

Her bireyin potansiyelini en üst seviyede gerçekleştirmesi için gerekli olan en uygun ortamı sağlama amacını güdüyoruz. Manifesto, vizyon ve misyonumuzu web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Konforunuz için düzenlenmiş, klimalı ve aydınlık, yüksek hızlı internetli çalışma ortamları, her girişte ücretsiz bir adet içecek, hem işine ya da dersine odaklanabileceğin sessiz salonlar hem de arkadaşların ile fikir alışverişi yapacağın sesli salonlar, toplantı odaları, dinlenme alanları ile en iyi çalışma ortamını sunuyoruz. Toplu taşıma ile kolay ulaşılabilecek lokasyonları tercih ediyoruz ve şubelerimizi geç saatlere kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye geneli değerlendirme sınavlarına ev sahipliği yapıyoruz. F Cafe’de daha birçok sıcak, soğuk içecek ile atıştırmalık ve doyumluklarımızla çalışma deneyiminizi destekliyoruz. Fakülte+ ile kişiye özel masa, dolap, kapalı ve özel ofisler, toplantı odaları, seçenekleriyle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz deneyimler sunuyoruz.

Kütüphanemize üye olan, ya da olmayan ama bir şekilde Fakülte ile yolu kesişmiş herkes bizim için Fakültelidir.

Şubelerimizin lokasyonları web sitemizde paylaşılmıştır.

Giriş ücretimiz 70₺ dir. Girişinizde bir içecek sizlere ikramımızdır. Abonelik paketlerimizden yararlanarak daha anantajlı bir şekilde kütüphanemizi kullanabilirsiniz.

Giriş yaptırdığınız zaman, size verilen fişle beraber dilediğiniz zaman kafemizden ücretsiz kahvenizi alabilirsiniz.

Kütüphanemizi sık ziyaret ediyorsanız abone paketlerimizi kullanarak kütüphanemizden daha uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Abonelerimiz yakında geniş içerikli eğitim platformumuz fakültem.net ten de yararlanamaya başlayacaklar.

İnternet sitemizden online olarak ya da şubelerimize gelerek abone olabilirsiniz.

Fakülte abonelik paketlerinin dondurulması, başkasına devredilmesi, para karşılığında satılması ve iade edilmesi mümkün değildir.

Evet, aboneler tüm şubeleri kullanabilir.

Çalışma saatlerimiz sabah 09.00 ile gece 02.00 arasıdır ancak çalışma saatlerimiz şubeden şubeye değişiklik gösterebilmektedir.

Hayır, rezarvasyon yaptırmanıza gerek yok. Şubeye geldiğiniz zaman giriş yaptırıp kütüphanemizi kullanabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra ayrılıp gün içerisinde tekrar dönebilirsiniz. Bunun için ilave bir ücret ödemeniz gerekmez.

Şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ya da Macellen SuperApp ile ödeme yapabilirsiniz, ayrıca internet sitemizden abonelik ve deneme sınavları için online ödeme yoluyla da ödeme yapabilirsiniz.

Web sitemizden online olarak, Whatsapp grubumuza katılarak ya da şubelerimize gelerek deneme sınavlarına kaydolabilirsiniz.

Her hafta sonu çeşitli yayın evlerinin Türkiye geneli deneme sınavları yapılmaktadır. Bunun dışında dönem dönem alanında uzman eğitmenlerden seminerlerimiz bulunmaktadır.

Şubelerimize gelerek Fakülte+ ayrıcaklarından faydalanabilirsiniz. Fakülte+ kişite özel çalışma alanları, kapalı ofisler, gruplara özek toplantı odaları, sınırsız çay ve filtre kahve gibi bir çok avantajı sunar.